Biz Kimiz ?

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Hakkımızda

                Zala Bahçe, Sarıyer Tarabya'da bir hayalin neticesinde, siz değerli konuklarına eşsiz sunumları, damağınıza hitap edecek farklı tatları ve tabiki kendinizi huzurlu ve rahat hissedebileceğiniz iç ve dış mekanı ile hizmet vermek üzere kurulmuştur. Zala Bahçe; aileniz, çocuklarınız ve dostlarınızla hoşça vakit geçirebileceğiniz, şehrin gürültüsünden uzak, yeşille mavinin hakim olduğu bir lokasyondadır. Dilerseniz aileniz ve dostlarınızla eşsiz manzaramız eşliğinde kahvaltı edebilir, hem manzaranın seyrini hem de lezzetlerimizin keyfini sürebilirsiniz. Dilerseniz şömine karşısında kahvenizi yudumlarken kitabınızı okuyabilir, dilerseniz de nargile bölümünde dumanı üstünde çayınızı içebilirsiniz.  

                Doğa ile iç içe olan Zala Bahçe'de, çocuklarınız oyun parkımızda oynayabilir, bahçemizdeki küçük dostlarımız olan tavuklarla, ağaçlardaki sincaplarla ve dahasıyla hoşça vakit geçirebilirler. Dilerseniz şömine karşısında kahvenizi yudumlarken kitabınızı okuyabilir, dilerseniz de nargile bölümünde dumanı üstünde çayınızı içebilirsiniz. Doğa ile iç içe olan Zala Bahçe'de, çocuklarınız oyun parkımızda oynayabilir, bahçemizdeki küçük dostlarımız olan tavuklarla, ağaçlardaki sincaplarla ve dahasıyla hoşça vakit geçirebilirler. 

ZALA BAHÇE'DE

SİZİ NE BEKLİYOR

ZALA BAHÇE'den Görüntüler

ZALA BAHÇE

Zala Bahçe, Sarıyer Tarabya'da bir hayalin neticesinde, siz değerli konuklarına eşsiz sunumları, damağınıza hitap edecek farklı tatları ve tabiki kendinizi huzurlu ve rahat hissedebileceğiniz iç ve dış mekanı ile hizmet vermek üzere kurulmuştur.

İletişim

Bizimle İletişime Geçin

Email

info@zalabahce.com

Adres

Tarabya, Atadan Sk. No: 22, 34457 Sarıyer/İstanbul

Telefon

(0212) 262 61 44

Mockup Image